Dzisiaj jest 22 października 2018, 06:35

Dyskusja nt. taboru

• Autor
  • Wiadomość

Romsterek

Administrator

Dyskusja nt. taboru

Post16 sierpnia 2013, 21:30

Dyskusja na temat taboru Warbusa.

Swist4k

VIP

Re: Dyskusja nt. taboru

Post02 września 2013, 21:07

W 8266 w trakcie wyświetlania się "Gdynia Rdestowa - Leśny Zakątek (NŻ)" głosowe zapowiada "Gdynia Rdestowa - Chwaszczyńska (NŻ)", potem za giełdą drugi raz to samo, już na właściwym przystanku. Coś się skaszaniło albo jest źle wgrane - szczerze mówiąc nie patrzę, czym jadę, ale do tej pory nie trafiłem na taki błąd, więc może dotyczy tylko tego wozu. Zapowiedzi głosowe w Warbusie to temat rzeka, ale na 171 jakoś dotychczas trzymali fason...

Romsterek

Administrator

Post02 września 2013, 22:01

Swist4k pisze:W 8266 w trakcie wyświetlania się "Gdynia Rdestowa - Leśny Zakątek (NŻ)" głosowe zapowiada "Gdynia Rdestowa - Chwaszczyńska (NŻ)", potem za giełdą drugi raz to samo, już na właściwym przystanku. Coś się skaszaniło albo jest źle wgrane - szczerze mówiąc nie patrzę, czym jadę, ale do tej pory nie trafiłem na taki błąd, więc może dotyczy tylko tego wozu. Zapowiedzi głosowe w Warbusie to temat rzeka, ale na 171 jakoś dotychczas trzymali fason...

Ostatnio w nim było ok. :p

Swist4k

VIP

Post06 września 2013, 21:41

Dziś przez przypadek znów trafiłem na niego. Problem wciąż aktualny :)

Romsterek

Administrator

Post06 września 2013, 23:11

W Mazach zapowiada Doroszyńskiego, zamiast Droszyńskiego - pisałem maila do Warbusa, nikt nie zareagował. Na Słowackiego zapowiada według starej Słowackiego - tu też nikt nie interweniuje...
Tak w ogóle śmieszna rzecz się dzieje z SIPem - nie można się zalogować na służbę 171/4 - niezależnie od wozu, po chwili następuje "log out".

meble kuchenne gliwice

Wróć do Warbus